درباره ما

گروه صنعـتـی مانی فرم از سال 84 فعالیـت خود را در زمینه طـراحی و ساخـت مصنوعات چوبی با نام تک دیـزاین آغاز نمود وازابتدای سال 89 با تغییر نام به شرکت مانی فرم به طور گسترده تر در حال فعالیـت می باشد . از همان ابتـدا باور مابراین بود که بهتـرین پشتوانــه ما رضایت مشتـری می باشد ، لذا تـلاش ما بر ایـن است که با اسـتفاده از بهـتــریـن مـواد اولیـه مـوجـود در بــازار و بهـره گیری از ماشیـن آلات مدرن ، کیفیت محصولات خود را روز به روز ارتقاء دهیم. کوشش و پشتکار موسسین در کنار ارتباط قوی با مشتریان و طراحان خبره باعث شد تا نیـاز مشتریان شناخته شده و مجموعه خیلی سریع مدارج ترقی را طی کرده و به عنوان یک تولید کننده سطح بالا مطرح شود. ما در این مجموعه از ابتدا سعی در آن داشته ایم تا کیفیت را سرلوحه کارخود قرار دهیم زیرا معتقدیم بهترین تبلیغ رضایت مشـتریان می باشد. این حق شماست که محیـط زندگی گرم و دلنشینی داشته باشید ، لذا کارشناسان مجرب ما آماده ارائـه مشاوره در زمینــه مــعمــاری داخــلی ، دکـوراسیــون ، طــراحی و تـولـید محصـولی خاص با توجه به فضای موجود شما ، می باشند. زمینه فعالیت های این شرکت گسترده بوده و شامل :

  • طراحی و مشاوره و اجرای معماری ودکوراسیون داخلی منزل
  • طراحی، مشاوره و اجراي دكوراسيون داخلي كافي شاپ ها و رستورانها
  • طراحی و تولید مبلمان اداری
  • طراحی مشاوره و اجرای غرفه های نمایشگاهی
  • طراحی مشاوره و اجرای سیستم های فروشگاهی می باشد

تولیدات شرکت اعم از: میزهای مدیریتی ، کارشناسی ، کارمندی ، سیستم های فایلینگ ،
كتابخانه ، پارتیشن ، میز تلویزیون ، سرویس خواب ، کمد اتاق خواب ،
کابینت آشپزخـانه و… که از MDF ساخت کشورهای اتریش ، آلمان ، ترکیه ابعاد و اندازه و رنگهای مختـلف با توجه بـه نیازوسلیقه خریـدار تهیه و تولید می گردد. یراق آلـات بکاررفته در ساخـت محصولات عمدتا از برندهای اروپائی و با کیفیت می باشند.

این شرکت با بهره گیری ازماشین آلات مدرن ، قابلیت تولید انبوه و سیستمهای مدولار در تیراژ بالا رادارد و می تواند هر یک از محصولات را با توجه به فرم ، ابعاد ، فضا و نیاز خریداردربالاترین کیفیت تولید وعرضه نماید.

در قسمت گالری می توانید برخی از نمونه پروژه های انجام شده توسط این شرکت را مشاهده نمائید.